A Tenth Revolution Group Company

Ref: PO1701SC

Experienced Dynamics NAV/BC Support Consultant

Poland, Greater Poland

  • Negotiable
  • Consultant Role
  • Skills: NAV, Dynamics NAV, BC, Dynamics BC, Business Central
  • Level: Mid-level

Job description

PO1701SC

Dynamics NAV/BC Support, Consultant

Lokalizacja: Poznań, praca hybrydowa

Rodzaj umowy: UoP oraz B2B

Nasz klient z branży produkcyjnej i dystrybucyjnej poszukuje doświadczonego specjalisty MS Dynamics NAV/BC, który będzie brał udział w procesie przejścia z obecnego systemu ERP do MS Dynamics. Wybrany kandydat będzie odgrywał kluczową rolę w firmie, umożliwiając podejmowanie decyzji w całej grupie w oparciu o dane.

Obowiązki:
  • Analiza obecnych systemów ERP i przygotowanie planu przejścia do Dynamics NAV/BC.
  • Przeprowadzanie badań aby dostosować strategię wdrożenia.
  • Nadzór procesu migracji.
  • Przeprowadzenie szkoleń dla użytkowników w zakresie nowego systemu i zapewnienie ciągłego wsparcie.
  • Stałe wykorzystywanie Dynamics NAV/BC, aby ulepszyć analizę biznesową.

Umiejętności i doświadczenie:
  • Wieloletnie doświadczenie z systemami Dynamics NAV/BC.
  • Silne umiejętności analityczne i zarządzania projektami.
  • Możliwość wyjazdów do oddziałów w Polsce, Holandii i Belgii.
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i szkoleniowe.
  • Biegła znajomość języka angielskiego.

If you would like to discuss further, please contact me at n.krekora@frgconsulting.com or +48 22 104 08 32.