A Tenth Revolution Group Company

Ref: Developer NAV/BC

Senior Dynamics NAV/BC Developer/ Warszawa

Poland, Masovia

  • Negotiable
  • Developer Role
  • Skills: Dynamics NAV, Dynamics BC, Dynamics Business Central, Navision, NAV, Business Central, BC
  • Level: Senior

Job description

Developer NAV/BC

Senior Dynamics NAV/BC Developer

Lokalizacja biura: Warszawa (praca hybrydowa, 2 dni z biura)

Rodzaj umowy: Kontrakt, B2B/ Umowa o pracę

Mój klient poszukuje doświadczonego oraz zmotywowanego developera Dynamics NAV/BC. Klientem jest firma IT, która specjalizuje się w systemach ERP i CRM.

Obowiązki

- Spotkania z konsultantami i Product managerami, aby zrozumieć wymagania

- Możliwość dostosowania i skonfigurowania Dynamics NAV/Business Central pod kątem specyficznych wymagań biznesowych

- Zarządzanie dokumentacja i pisanie czystego i wydajnego kodu

- Zapewnij szkolenia i wsparcie młodszym programistom

Kwalifikacje i umiejętności

- Ponad 4 lata doświadczenia z Dynamics NAV/BC

- Doświadczenie z językiem AL oraz GIT

- Znajomość języka angielskiego i polskiego

- Silne umiejętności rozwiązywania problemów i komunikacji