A Tenth Revolution Group Company

Ref: Dynamics

Dynamics NAV/BC Developer

Poland, Wrocław

  • Negotiable
  • Developer Role
  • Skills: Dynamics NAV, Dynamics BC, Dynamics Business Central, Navision, NAV, Business Central, BC
  • Level: Mid-level

Job description

Dynamics

Lokalizacja biura: Wrocław (praca hybrydowa, 3 dni w tygodniu z biura)

Rodzaj umowy: Kontrakt, B2B/ Umowa o pracę

Mój klient poszukuje doświadczonego oraz zmotywowanego developera Dynamics NAV/BC. Klientem jest firma IT, która specjalizuje się w systemach ERP. Świadczą usługi dla klientów w kontekście rozwiązań mobilnych i integracji systemów.

Obowiązki
  • Będziesz odpowiedzialny za dostosowywanie i konfigurowanie Dynamics Business Central tak, aby spełniał specyficzne potrzeby klientów
  • Będziesz modyfikować istniejące funkcje i funkcjonalność zgodnie z wymaganiami biznesowymi
  • Będziesz tworzyć rozszerzenia przy użyciu języka AL, aby dodawać nowe funkcje lub modyfikować istniejące w Dynamics 365 Business Central.
  • Będziesz odpowiedzialny za code review.

Skills and experience
  • Co najmniej dwa lata doświadczenia na stanowisku developer Dynamics NAV/BC
  • Dogłębne zrozumienie platformy Dynamics 365 Business Central, jej architektury i różnych modułów.
  • Doświadczenie w dostosowywaniu i konfiguracji Business Central
  • Znajomość narzędzi programistycznych dla Dynamics 365 Business Central
  • Silne umiejętności analityczne i rozwiązywania problemów