A Tenth Revolution Group Company

Ref: LO0502LC

Lead Dynamics NAV/BC Consultant/ Łódź, Warszawa

Poland, Łódź

  • Negotiable
  • Consultant Role
  • Skills: Dynamics NAV, Dynamics BC, Dynamics Business Central, Navision, NAV, Business Central, BC
  • Level: Mid-level

Job description

LO0502LC

Lead Dynamics NAVBC Consultant

Miejsce pracy: Warszawa/ Łódź (3 dni z biura)

Rodzaj umowy: Kontrakt B2B bądź Umowa o Pracę

Obecnie przeprowadzam rekrutację na stanowisko Lead konsultanta Dynamics NAV/BC. Mój klient szuka osoby, ambitnej, samodzielnej, która potrafi połączyć wiedzę z zakresu Dynamics z umiejętnościami miękkimi takimi jak zarządzanie i wsparcie niewielkiego zespołu.

Obowiązki:
  • Zarządzanie procesem wdrożenia Dynamics NAV/BC w organizacji
  • Konfiguracja systemu zgodnie z potrzebami firmy
  • Współpraca z zespołem IT
  • Szkolenie użytkowników w zakresie korzystania z systemu
  • Zapewnianie wsparcia technicznego dla użytkowników
  • Rozwiązywanie problemów i udzielanie pomocy w przypadku błędów systemowych
  • Współpraca z różnymi działami, takimi jak finanse czy produkcja

Umiejętności i doświadczenie
  • 4+ lat doświadczenia w pracy z systemami Dynamics NAV/BC
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku jest preferowane
  • Umiejętności komunikacyjne i interpersonalne
  • Zrozumienie kluczowych procesów biznesowych organizacji i dostosowywanie systemu do tych procesów.
  • Doświadczenie w konfiguracji, dostosowywaniu i rozwijaniu funkcjonalności systemu

If you would like to discuss further, please contact me at n.krekora@frgconsulting.com or +48 22 104 08 32.