A Tenth Revolution Group Company

Ref: SAP O2C

SAP S/4HANA Support Specialist - Order to Cash

Poland, Pomerania

Job description

SAP O2C

Lokalizacja biura: Gdańsk (praca hybrydowa, dwa dni w tygodniu z biura, 3 dni z domu)

Rodzaj umowy: Umowa o pracę

Mój klient poszukuje doświadczonego oraz zmotywowanego SAP Support Specialist. Klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna.

Obowiązki

- Współpraca z biznesem w celu zrozumienia procesów i wymagań.

- Konfiguracja i dostosowanie modułu SAP S/4HANA Order to Cash do potrzeb biznesowych.

- Udział w projektowaniu i wdrażaniu ulepszeń i aktualizacji systemu.

- Zapewnienie codziennego wsparcia dla modułu SAP S/4HANA Order to Cash, rozwiązywanie problemów użytkowników i zapewnienie rozwiązywania problemów.

- Ścisła współpraca z użytkownikami końcowymi w celu identyfikacji i udokumentowania wymagań dotyczących ulepszeń systemu.

- Współpraca z innymi specjalistami SAP i zespołami funkcjonalnymi w celu integracji procesów Order to Cash z innymi modułami.

- Koordynacja z zespołami technicznymi w zakresie ulepszeń systemu i poprawek błędów.

- Opracowywanie i prowadzenie sesji szkoleniowych dla użytkowników końcowych.

Kwalifikacje i umiejętności

- Doświadczenie na podobnym stanowisku.

- Doświadczenie we wdrażaniu i wsparciu SAP S/4HANA, ze szczególnym uwzględnieniem procesów Order to Cash.

- Doskonałe umiejętności analityczne i rozwiązywania problemów.

- Umiejętności skutecznej komunikacji i współpracy.

- Doświadczenie w prowadzeniu szkoleń dla użytkowników i tworzeniu dokumentacji.